Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
VR
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
Dom

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

1 2 3 4
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
brama firmy
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHITONG
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 100-200
Rok założenia : 2010
pc Export : 60% - 70%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Botou Shitong Cold Roll Forming Machinery Manufacturing Co., Ltd. została założona w 2001 roku. Nasza firma jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym produkcję, sprzedaż i usługi.Zajmujemy się głównie rozwojem i produkcją urządzeń do formowania na zimno blach do gięcia blach.

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne zespoły, umiejętne talenty, silną siłę techniczną, silne i niezależne możliwości badawczo-rozwojowe, zaawansowany sprzęt produkcyjny i doskonały system obsługi posprzedażnej.

Mamy duże zaufanie do jakości i precyzji naszych produktów.Opinie naszych klientów mówią, że jest to świetna maszyna, bez hałasu, czysta, bardzo zaawansowana technologia.Ma również cechy lekkiej konstrukcji i rozsądnego designu.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 0

 

Produkujemy szeroką gamę produktów maszyny do formowania na zimno blach w następujący sposób: maszyna do formowania rolek ze stali kolorowej, maszyna do formowania rolek glazurowanych, maszyna do płatwi C/Z/U do budowy lekkich konstrukcji stalowych, maszyna do podłóg, linia do produkcji płyt warstwowych, szybka maszyna do formowania poręczy, maszyna do formowania kalenicy i inne automatyczne urządzenia do formowania walców na zimno.Nasz zespół ds. eksportu wysłucha Twojej prośby;zaprojektowany zespół pokaże Ci najlepszą propozycję zgodnie z Twoją prośbą, a także mamy ekspertów wykwalifikowanych pracowników oferujących precyzyjną pracę.Klientom dostarczono satysfakcjonujące rozwiązania i nawiązano długoterminowe partnerstwo strategiczne.

 

Jesteśmy jednym z najlepszych producentów i dostawców maszyn do formowania dachów i ścian w Chinach.Nawiązaliśmy długoterminowe relacje biznesowe z ponad 26 krajami.Takich jak Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Azja, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Europa, Australia i Bliski Wschód.

 

Chętnie promujemy wymianę gospodarczą i techniczną ze światem oraz nawiązujemy stosunki handlowe z przyjaciółmi z całego świata.Głęboko wierzymy, że prawdziwe partnerstwo budowane jest w oparciu o satysfakcję klientów.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 1

Czegokolwiek potrzebujesz lub chcesz, znajdziesz to tutaj.Sam zobacz.Przejrzyj teraz naszą witrynę e-commerce i porównaj.Myślę, że zgodzisz się, że są to doskonałe produkty w cenach jednych z najniższych w branży.Obiecuję, że sprawdzą się bezawaryjnie przez długie lata.

Szczegóły kontaktu
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. jack

Tel: +86 15930785588

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)