Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
VR
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
Dom

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD Certyfikaty
Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD Certyfikaty
Moje wymagania są całkowicie, wiem o tym. Ale zapewniasz wystarczającą cierpliwość i sugestię techniczną. W końcu dostałem od ciebie najlepsze rozwiązanie i dobrej jakości maszynę. Dziękuję bardzo!

—— Tomasz

Maszyna jest dobra, kupiłem ją trzy lata, nadal jest w dobrym stanie roboczym. Jeśli ktoś zapyta mnie, co z SHITONG MACHINERY, polecę im zakup maszyny od SHITONG MACHINERY.

—— Otto Maszaba

Jest to mój drugi zakup maszyny tej firmy, ponieważ moja działalność biznesowa rozszerzyła się w ciągu ostatnich trzech lat. Pierwsza maszyna, którą kupiłem od SHITONG jest dobra, więc kiedy potrzebuję nowych maszyn, decyduję się na zakup od nich ponownie.

—— Franciszka Badicala

Dzięki za wsparcie przy moim projekcie maszynowym! Życzymy rozkwitu Twojej firmy i świetlanej przyszłości!

—— Mahammed

Im Online Czat teraz

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHITONG
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 100-200
Rok założenia : 2010
pc Export : 60% - 70%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 0

Botou Shitong Cold Roll Forming Machinery Manufacturing Co., Ltd. została założona w 2001 roku. Nasza firma jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym produkcję, sprzedaż i usługi.Zajmujemy się głównie opracowywaniem i produkcją urządzeń do formowania walców do gięcia na zimno blach.

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne zespoły, zręczne talenty, silną siłę techniczną, silne i niezależne możliwości badawczo-rozwojowe, zaawansowany sprzęt produkcyjny i doskonały system obsługi posprzedażnej.

Mamy duże zaufanie do jakości i precyzji naszych produktów.Opinie naszych klientów mówiły, że jest to świetna maszyna, bez hałasu, czysta, bardzo zaawansowana technologia.Ma również cechy lekkiej konstrukcji i rozsądnego projektu.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 1

 

Produkujemy szeroką gamę produktów z blachy do walcowania na zimno w następujący sposób: maszyna do formowania rolek ze stali kolorowej, maszyna do formowania rolek z glazury, maszyna do płatwi C / Z / U do budowy lekkich konstrukcji stalowych, maszyna do podłóg, linia do produkcji płyt warstwowych, szybka maszyna do formowania poręczy, maszyna do formowania kalenic i inne automatyczne urządzenia do formowania rolek na zimno.Nasz zespół ds. eksportu wysłucha Twojej prośby;zaprojektowany zespół pokaże najlepszą propozycję zgodnie z twoją prośbą, a także mamy ekspertów wykwalifikowanych pracowników oferujących precyzyjną pracę.Klientom zapewniono satysfakcjonujące rozwiązania i nawiązano długoterminowe partnerstwo strategiczne.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 2

 

Jesteśmy jednym z najlepszych producentów i dostawców maszyn do formowania dachów i ścian w Chinach.Nawiązaliśmy długoterminowe relacje biznesowe z ponad 26 krajami.Takich jak Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Azja, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Europa, Australia i Bliski Wschód.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 3

Jesteśmy gotowi promować wymianę gospodarczą i techniczną ze światem oraz nawiązywać stosunki handlowe z przyjaciółmi z całego świata.Głęboko wierzymy, że prawdziwe partnerstwo buduje się w oparciu o zadowolenie klientów.

Chiny BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD profil firmy 4

Czegokolwiek potrzebujesz lub chcesz, znajdziesz to tutaj.Sam zobacz.Przejrzyj teraz naszą witrynę e-commerce i porównaj.Myślę, że zgodzicie się, że są to doskonałe produkty w cenach jednych z najniższych w branży.Obiecuję, że będą działać bezawaryjnie przez wiele lat.

Szczegóły kontaktu
BOTOU SHITONG COLD ROLL FORMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. jack

Tel: +86 18932785588

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)